anasayfa Sipariş Takibi Site Haritası
Müşteri Hizmetleri İletişim
 
Arama
Giriş Yap    Üye Ol     
PTT İle Kapıda Ödeme

PTT ile Kapıda Ödeme:

 
1. Bu ödeme seçeneği için  son ödeme ekranında PTT ile Kapıda Ödeme seçeneğini seçmeniz ve üyelik bilgilerinizi girerken mutlak surette size ulaşılabilecek bir sabit telefon numarası ve ayrıca cep telefonu numarası girmeniz gerekmektedir.

 

 

2. Siparişiniz elimize ulaştıktan sonra, verilmiş olan bilgilerin doğruluğunun teyidi amacıyla vermiş olduğunuz numaralardan operatörlerimizce aranacak ve son teyit akabinde işleminiz onaylanacaktır.

 

 

3. Onay sonrasında ürününüz Ptt ile tarafınıza gönderilecektir.

 

4. Paketiniz büyüklüğüne göre ya evinize gelecek yada evinize bildirim kağıdı gelecektir.

 

5.  Bildirim kağıdı ile beraber size en yakın ptt şubesine giderek ürünün ücretini ödeyerek paketinizi teslim alabilirsiniz.

 
 
6. Bu ödeme seçeneği ile ilgili İPUCU! Şu an için en uygun ödeme ve kargolama metodurur.Bu seçenekte kapıda ödeme işlemi için 1 ytl işlem ücreti alınacaktır ve yine bilindiği gibi kargo ücreti her bir kilo için toplam 2 ytl olacaktır. Ptt bundan önce kargoları geç teslim ederdi Artık istanbul , Ankara, marmaris gibi merkezi yerlere 1-2 gün içersinde teslim etmeye başladı.Bu ödeme  yöntemini kullandığınızda size ileteceğimiz takip numarası ile paketinizi canlı ekrandan takip edebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Güvenli Ödeme Sistemi

12 Taksit
 
12 Taksit
1024bit SSL

150 ytl Üzeri Kargo Ücretsiz!

SSL Güvenlik Sertifikamız

Yükleniyor...