anasayfa Sipariş Takibi Site Haritası
Müşteri Hizmetleri İletişim
 
Arama
Giriş Yap    Üye Ol     
Ödeme Yolları
Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerin ödemelerini 4 farklı şekilde ödeyebilirsiniz. Bu alternatifler oluşturulurken siz sayın müşterilerimizin bulunabilecekleri bölge ve bireysel ödeme koşulları göz önünde bulundurulmuştur. Tüm ödeme alternatifleri aşağıda detaylı olarak açıklanmaktadır.
 
      Havale/EFT İle Ödeme:
 
Siparişinizi vermeniz ve son ödeme ekranında havale/eft seçeneğini işaretlemeniz ile havale ödeme bilgilerini göreceksiniz fakat  yinede
 Havale / Eft bilgilerimiz  aşağıda belirtilmiştir. Banka hesabımıza ödemenizi tamamlamanız halinde ürününüz tarafınıza gönderilecektir. Onay işleminin daha hızlı gerçakleşmesi için Havale veya Eft ödemenizi tamamladıktan sonra tarafımıza bilgi vermeniz  faydalı olacaktır. Ödeme yapabileceğiniz banka hesabımızı aşağıda görebilirsiniz
 
Banka Garanti Bankasi
Alıcı Vedat Çelik
Şehir İzmir
Şube Kemeraltı
Şube Kodu 730
Hesap No 6644883
 
 
 
 
 
Bu ödeme seçeneği ile ilgili İPUCU!İnternet bankacılığı sahibi iseniz çok düşük komisyon karşılığında ödemenizi gerçekleştirebileceğiniz için bu seçenek sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde en karlı ödeme şeklidir. Ancak ödemenizi direkt bir banka şubesinden yapacaksanız, şubelerin talep edebileceği yüksek havale/eft komisyon bedelleri sebebiyle bu ödeme seçeneğini önermemekteyiz.
 
 
 
 
 
Bu ödeme seçeneğinde, son ödeme ekranında seçeneğini seçmeniz ve üyelik bilgilerinizi girerken mutlak surette size ulaşılabilecek bir sabit telefon numarası ve ayrıca cep telefonu numarası girmeniz gerekmektedir. Siparişiniz elimize ulaştıktan sonra, verilmiş olan bilgilerin doğruluğunun teyidi amacıyla vermiş olduğunuz numaralardan operatörlerimizce aranacak ve son teyit akabinde işleminiz onaylanacaktır. Onay sonrasında ürününüz Ptt ile tarafınıza gönderilecektir. Paketinizin büyüklüğüne göre Paketiniz ya evinize gelecektir yada evinize bildirim kağıdı gelecektir bildirim kağıdı ile beraber size en yakın ptt şubesine giderek ürünün ücretini ödeyerek paketinizi teslim alabilirsiniz.
 
 
Bu ödeme seçeneği ile ilgili İPUCU! Şu an için en uygun ödeme ve kargolama metodurur.bu seçenekte kapıda ödeme işlemi için 1 ytl işlem ücreti alınacaktır ve yine bilindiğigibi kargo ücreti her bir kilo için toplam 2 ytl olacaktır.Ptt bundan önce kargoları geç teslim ederdi Artık istanbul , Ankara gibi merkezi yerlere 1-2 gün içersinde teslim etmeye başladı.Bu ödeme  yöntemi kullandığınızda size ileteceğimiz takip numarası ile paketinizi canlı kendiniz takip edebileceksininiz.
 
  
 
Kredi Kartı İle Ödeme:
 
 

Şuanda sitemizde Garanti Bankası kredi kartlarına ve  Bonus özelliği olan  kartlara taksit  yapılmaktadır. . Taksit sayısını ödeme sayfasında kendiniz seçebilirsiniz. 

 

Kredi Kartı Provizyon Aksaklıkları
 
Siparişleriniz sırasında kredi kartınız aşağıda belirtilen nedenlerden dolayı onaylanmayabilir.
 
1.Kullanıla bilinir limitinizin yetersiz olması,
2.Kart numaranızı yanlış girmeniz,
3.Kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,
4.Onay işlemleri sırasında bağlantı sorunuyla karşılaşmanız,
5.Kullandığınız kart bir ek kart ise ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,
6.Kayıp ya da çalıntı ihbarı verdiğiniz kredi kartınızı yeniden kullanmaya çalışmanız,
7.Kullandığınız kartın bir kredi kartı olmaması.
 
Doğacak sorunlarla ilgili, kredi kartını aldığınız banka ile iletişime geçmeniz önerilir.
 
eNiyial.com  VERİ GÜVENLİĞİ VE GİZLİLİĞİ
 
GÜVENLİK VE GİZLİLİK BİLDİRGESİ
Veri Güvenliği:
Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. eNiyial.com  kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.
Veri Paylaşımı:
eNiyial.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.
Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler site tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.
Sitemizde Kredi Kartları Güvenliği
eNiyial.com sitesinden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. eNiyial.com'dan ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin müşteriye yollanması gereklidir , bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir. eNiyial.com Thawte güvenlik sertifikalıdır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak Thawte tarafından 1024 bit SSL(Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.
Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.
Online Alışverişlerde Kredi Kartı Güvenliği
Kredi kartı bilgileri tahmin edilenin aksine internet üzerinden yapılan alıverişlerden ziyade fiziki ortamlarda çalınmaktadır.Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli davranın,kredi kartı numaranızı,son kullanma tarihini ve CVC(Güvenlik numarası)başkalarına vermeyin.Çalıntı kredi kartı bilgileriyle alışveriş yapmaya çalışan sahtekarlara karşı önlemler alan e-alışveriş siteleri bu sahtekarları yakaladıkları anda kredi kartının gerçek sahibi ile iletişime geçmektedirler.Kredi kartı ekstreniz elinize geçtiğinde gerçek dışı harcamalarla ilgili firmalarla iletişime geçin
 
 
 
Posta Çeki İle Ödeme:
 

  Siparişinizi vermeniz ve son ödeme ekranında seçeneğini işaretlemeniz ile posta çeki numaramızı göreceksiniz fakat  yinede bilgilerimiz  aşağıda Belirtilmiştir. Postahaneye Posta Çeki Hesabı ödemenizi tamamlamanız halinde ürününüz tarafınıza gönderilecektir. Onay işleminin daha hızlı gerçekleşmesi için ödemenizi tamamladıktan sonra tarafımıza bilgi vermeniz  faydalı olacaktır.

Vedat Çelik
Posta Çeki Hesap No: 5059713
 

  PTT ile Havale ücretiniz 1 ytl olacaktır bu rakam da ödemenin sonunda otomatik olarak eklenecektir.  Posta çeki ile ödeme gönderim seçeneği en uygun olan ödeme ve kargolama seçeneğidir kargo fiyatları diğer kargo firmaları ile kıyaslanmayacakkadar uygundur üstelik size ileteceğimiz takip numarası sayesinde ptt gönderilerinizi anlık internetten takip edebileceksiniz..

 

UPS Kargo ile Kapıda Ödeme:

Bu hizmeti kullanmak isteyen müşterilerimizden ilgili seçenek karşılığı 12 YTL hizmet bedeli alınmaktadır. Ayrıca kapıda ödeme seçeneği ile verilmiş olan siparişlerde gönderi öncesi müşterilerimizden telefon ile teyit alınacaktır. Kapıda ödeme seçeneği yalnız şirket merkezinden çıkacak ürünler için geçerlidir tedarikçilerimiz yani 3 firmalardan bizim adımıza çıkacak ürünlerde maalesef bu ödeme şekli geçerli değildir. 

 Bu ödeme seçeneğinde ödemenizi nakit veya kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Lütfen siparişiniz esnasında UPS görevlisine yapacak olduğunuz kapı ödemenizin kredi kartıyla mı yoksa nakit mi olacağını tarafımıza bildiriniz. UPS Kredi kartlı  ödeme seçeneğinde  UPS görevlisi mobil kredi kart pos cihazı ile gelecektir. Ödeme Güvenli UPS merkezine yapılmaktadır. Ödemeden önce kredi kartı limitlerinizin bu ödeme için yeterli olduğundan emin olunuz. Taksitli ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Sipariş ile ilgili faturanız size paketiniz ile birlikte anlaşmalı olduğumuz UPS firması tarafından teslim edilecektir.

UPS yetkilisi, siparişi veren kişinin kimlik kartı ibrazını görmeden, ürünü hiçbir şekilde teslim etmeyecektir.Ödeme yapmadan önce UPS Kargo elemanından, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır. UPS Kargo haricinde hiç bir şekilde diğer anlaşmalı kargo firmalarımıza fatura tutarı ödemesi yapmayınız.Tüm teslimde ödemeli siparişleriniz için geçerlidir. 2 veya daha fazla ürün aldığınızda bu ücret değişmez.
Bazı şehirlerde mobil pos cihazı bulundurulmamaktadır, ödemeyi Kredi Kartı ile yapacaksanız Ups Merkezine kart numaranızı bildirerek de ödeme yapabilirsiniz. 444 00 66 numaralı Ups Bilgi Hattından bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.
İnternet üzerinden verdiğiniz siparişleri bizim sizi  arayarak teyit etmemiz gerekmektedir, aksi halde siparişiniz işleme alınmayacaktır.

Müşteri Hizmetleri

Güvenli Ödeme Sistemi

12 Taksit
 
12 Taksit
1024bit SSL

150 ytl Üzeri Kargo Ücretsiz!

SSL Güvenlik Sertifikamız

Yükleniyor...