anasayfa Sipariş Takibi Site Haritası
Müşteri Hizmetleri İletişim
 
Arama
Giriş Yap    Üye Ol     
Kredi Kartı İle Ödeme

Kredi Kartı İle Ödeme:

 
Şuanda sitemizde Garanti Bankası kredi kartlarına ve  Bonus özelliği olan  kartlara taksit  yapılmaktadır. . Taksit sayısını ödeme sayfasında kendiniz seçebilirsiniz.  

 Kredi Kartı Provizyon Aksaklıkları

 Siparişleriniz sırasında kredi kartınız aşağıda belirtilen nedenlerden dolayı onaylanmayabilir.
 
1.Kullanılabilinir limitinizin yetersiz olması,
2.Kart bilgilerinizi yanlış girmeniz,
3.Kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,
4.Onay işlemleri sırasında bağlantı sorunuyla karşılaşmanız,
5.Kullandığınız kart bir ek kart ise ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,
6.Kayıp ya da çalıntı ihbarı verdiğiniz kredi kartınızı yeniden kullanmaya çalışmanız,
7.Kullandığınız kartın bir kredi kartı olmaması.
8.Kredi kartınızın internet alışverişine açık olmaması.
 

Doğacak sorunlarla ilgili, kredi kartını aldığınız banka ile iletişime geçmeniz önerilir.

 
eNiyial.com  VERİ GÜVENLİĞİ VE GİZLİLİĞİ
 
GÜVENLİK VE GİZLİLİK BİLDİRGESİ
 

1. Veri Güvenliği:
Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. eNiyial.com  kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

 

2. Veri Paylaşımı:
eNiyial.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.
Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler site tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.

3. Sitemizde Kredi Kartları Güvenliği
eNiyial.com sitesinden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. eNiyial.com'dan ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin müşteriye yollanması gereklidir , bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir.

 eNiyial.com Thawte güvenlik sertifikalıdır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak Thawte tarafından 1024 bit SSL(Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.
 

4. Online Alışverişlerde Kredi Kartı Güvenliği

Kredi kartı bilgileri tahmin edilenin aksine internet üzerinden yapılan alıverişlerden ziyade fiziki ortamlarda çalınmaktadır.Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli davranın,kredi kartı numaranızı,son kullanma tarihini ve CVC(Güvenlik numarası)başkalarına vermeyin.

Çalıntı kredi kartı bilgileriyle alışveriş yapmaya çalışan sahtekarlara karşı önlemler alan e-alışveriş siteleri bu sahtekarları yakaladıkları anda kredi kartının gerçek sahibi ile iletişime geçmektedirler.Kredi kartı ekstreniz elinize geçtiğinde gerçek dışı harcamalarla ilgili firmalarla iletişime geçin.

Müşteri Hizmetleri

Güvenli Ödeme Sistemi

12 Taksit
 
12 Taksit
1024bit SSL

150 ytl Üzeri Kargo Ücretsiz!

SSL Güvenlik Sertifikamız

Yükleniyor...