anasayfa Sipariş Takibi Site Haritası
Müşteri Hizmetleri İletişim
 
Arama
Giriş Yap    Üye Ol     
Kargom Ne Zaman Gönderilir

Kargom Ne zaman Gönderilir?    

1. Satın aldığınız ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ve seçiminize bağlı olarak olarak          ''ups kargo'' veya ''ptt kargo'' ile eniyial.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.

 

2. Satın aldığınız ürünlerin kargo bilgisi mail adresinize gönderilecektir.

 

3. Saat 15:00' e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Saat 15:00' den sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.

 

4. Siparişlerinizde tedarik edilen ürün var ise teslimatınız 1-3 iş günü içerisinde yapılır.

 

5. Resmi Tatil günlerinde siparişleriniz tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınacaktır.

 

Kargo Teslimatı Sırasında Nelere Dikkat Edilmeli ?

1. Sitemizden verdiğiniz siparişinizde bulunan ürünler size ulaştığında kargo görevlisi yanınızdayken isterseniz teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol edebilirsiniz.

 

2. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik sözkonusu ise kargo tutanağı hazırlatarak bize geri gönderebilir ya da bilgi verebilirsiniz.

3. Bu gibi durumlarda kargo görevlisi ile herhangi bir sorun yaşarsanız bize hemen bilgi vermenizi rica ederiz. Tarafımızdan gerekli müdahale en kısa sürede yapılacak ve sorununuz çözüme kavuşturulacaktır.

4. Eğer ürün kutusu size hasarlı ya da deforme olmuş olarak ulaştı ise paketi teslim "almayarak" doğrudan bize geri gönderebilirsiniz.

 

5.Teslimat sonrası paketin hasarlı olduğunu farkettiyseniz kargo görevlisine tutanak hazırlatarak bize göndermeniz gerekecektir.

 

6. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.

NOT: Teslimat sırasında servis tarafından kurulumu yapılması gerekli beyaz eşya büyük ürün vb siparişlerin paketlerini, açıp kontrol etmemenizi öneririz. Daha sonra ortaya çıkacak sorunlar hakkında bize bilgi vermeniz doğrultusunda tarafımızdan gerekli müdahale yapılacaktır.

 

 Başka adrese gönderilen kargolar hakkındaki bilgileriniz için lütfen Tıklayınız.

Müşteri Hizmetleri

Güvenli Ödeme Sistemi

12 Taksit
 
12 Taksit
1024bit SSL

150 ytl Üzeri Kargo Ücretsiz!

SSL Güvenlik Sertifikamız

Yükleniyor...